درباره ما

فروشگاه اینترنتی و حضوری ماشین شارژی دات کام در فروردین ماه سال 1400 با موضوع فروش انواع ماشین شارژی و موتور شارژی افتتاح گردید. شما علاوه بر خرید آنلاین می‌توانید تجربه خرید حضوری از فروشگاه ماشین شارژی را داشته باشید.

آدرس نمایشگاه دائمی ماشین شارژی: تهران، بزرگراه نواب شمال به جنوب، بعد از تونل توحید، نرسیده به خیابان امام خمینی، پلاک ۳۹۴ (آدرس روی نقشه)

 

در فروشگاه اینترنتی این امتیاز وجود دارد که شما می توانید در لحظه به حجم زیادی از اطلاعات دسترسی داشته باشید، مدل های زیادی را مقایسه کنید و در زمان کوتاهی، بدون محدودیت زمان، به بهترین انتخاب دست یابید. امیدواریم به کمک فروشگاه ماشین شارژی خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

در فروشگاه ماشین شارژی دات کام تمامی محصولات با معرفی کامل ارائه می‌شوند تا مشتریان محترم بتوانند با انتخابی دقیق و آگاهانه نسبت به خرید کالای مورد نیاز خود اقدام نمایند.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و فروش محصولات دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.

نمایشگاه دائمی ماشین شارژی

اگر تهران تشریف دارید و می‌خواهید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید، می‌توانید به نمایشگاه دائمی ماشین‌شارژی.کام مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

 

آدرس نمایشگاه:

تهران، بزرگراه نواب شمال به جنوب، بعد از تونل توحید، نرسیده به خیابان امام خمینی، پلاک ۳۹۴ (آدرس روی نقشه)